BROUMSTAV

Aktuality

Anketa

V tuto chvíli neprobíhá žádná anketa.

O firmě


HISTORIE

Stavební firma BROUMSTAV společnost s ručením omezeným vznikla v září 1991 zápisem do obchodního rejstříku, vedeném Okresním soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 781.
Převzala osvědčené pracovníky Městského stavebního podniku v Broumově navazuje na tradici a dobré zkušenosti, které progresivním způsobem rozvíjí.
Firma vlastní certifikát jakosti ISO 9001:2001 a Environmentální politika ISO EN ČSN 14001
ZPŮSOB DODÁVKY STAVEB
Dodávky staveb provádíme formou generálního dodavatele, ale rovněž jsme spolupracovali na několika stavbách jako subdodavatelé velkých stavebních společností.

PŘÍSTUP K PRÁCI
U všech akcí, které provádíme je systém práce zaměřen na plnění a provádění prací nejen v daném termínu, ale především v kvalitě prováděných prací.
Kvalitu stavebních prací zajišťujeme pomocí následujících prostředků:
  • průběžná kontrola prací
  • dodržování technologické kázně
  • práce z kvalitních materiálů 
  • postupné přebírání a odsouhlasení provedených prací stavebním dozorem

ZAMĚSTNANCI
Stavební firma BROUMSTAV s.r.o. je společnost s kapacitou cca 60 pracovníků z Broumovska, Policka, Meziměstska a Teplicka, kteří pracují v profesích zedník, tesař, obkladač, zámečník, klempíř, pokrývač natěrač a malíř. Pro provádění systémových konstrukcí (montované sádrokartonářské konstrukce, zateplovací systémy, suché podlahy, sanační omítky aj.) jsou naši zaměstnanci řádně vyškoleni a kvalita jejich prací je pravidelně kontrolována.

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

Firma disponuje prostředky dopravy a mechanizace na zemní práce. ( Bagr JCB, Tatra kontejner, LIAZ, MULTIKAR, AVIA)

SPOLUPRACUJÍCÍ FIRMY
Spolupracujeme se spolehlivými firmami v regionu, které po dobu působení naší firmy prokázali odbornou i technickou zdatnost na již realizovaných stavbách. Jedná se zejména o: ELMON spol.s r.o. (elektrické instalace), atd.

DALŠÍ SLUŽBY
Neméně podstatnou službou naší firmy je v rámci finální dodávky, zabezpečení všech vyjádření orgánů činných ve stavebním řízení a to od stavebního povolení, až po kolaudační řízení, včetně projektu stavby v případě, že objednavatel požaduje v rámci dodávky i její projekt.